+38 (04744) 3-98-37
Меню
Остання редакція: 25 листопада 2020

Практичне заняття на ТОВ ТД «Агроальянс»

    Закріплення теоретичних знань з дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» саме краще підтверджувати практичними заняттями на виробництві. І ось знову, керівник Уманської філії ТОВ ТД «Агроальянс» Гуцаленко Анатолій Олександрович зустрічає студентів 4 курсу навчання інженерно-технологічного факультету.

    Анатолій Олександрович акцентував увагу студентів на особливостях конструкції та можливостях техніки фірми CASE IH, системах та пристроях, які полегшують та оптимізують роботу агрегатів.

  

    Ефективність використання сучасної техніки суттєво залежить від рівня кваліфікації «оператора» комбайна, трактора чи самохідного обприскувача, та якості і своєчасності проведених робіт з технічного обслуговування. Головний сервісний інженер Антон Дубина розповів про підготовку самохідного обприскувача до зимового зберігання та принцип дії його систем і механізмів.

  

    Найкраще закріплення теоретичних знань – це розгляд реального випадку усунення несправностей. На прикладі трактора CASE IH Magnum 340 сервісний інженер Віктор Демиденко (випускник інженерно-технологічного факультету Уманського НУС) розповів про алгоритм пошуку несправності трансмісії,  особливості та послідовність розбирання даного трактора та дефектування деталей.

  

    Особливої уваги заслуговує розповідь сервісного інженера Антона Рачинського (випускник інженерно-технологічного факультету Уманського НУС) про причини і наслідки несправності гідро підтискної муфти КПП типу Powershift трактора Magnum 340. На прохання студентів, Антон Рачинський більш детальніше розповів про будову, особливості та принцип дії даної КПП, демонструючи елементи конструкції в розібраному вигляді.

  

    Таким чином, виїзне практичне заняття пройшло продуктивно, так як майбутні інженери мали змогу ознайомитися з сучасною сільськогосподарською технікою, її конструкцією, ремонтом та підготовкою до робіт.

Руслан Оляднічук, доцент кафедри агроінженерії.