+38 (04744) 3-98-37
Меню
Остання редакція: 26 квітня 2023

Міжнародна співпраця

  Уманський національний університет садівництва здійснює тісну співпрацю з закордонними вищими навчальними закладами, пропонуючи студентам і викладачам широкий спектр освітніх програм. Естонський університет природничих наук розташований в мальовничому місті Тарту – другим за величиною естонським містом з населенням 80 тисяч, який нерідко називають містом студентів.

  Естонський університет природничих наук є єдиним університетом в Естонії діяльність якого забезпечує збереження та розвиток природніх ресурсів. В своєму складі має 5 інститутів: інститут ветеринарної медицини та тваринництва, технологічний інститут, інститут сільськогосподарських та екологічних наук, інститут лісового господарства та інститут економіки та соціальних наук.

  Стажування проходило в технологічному та агрономічному інститутах. Його метою було вдосконалення професійних викладацьких навичок відповідно до сучасних європейських стандартів, ознайомлення із методами роботи та перебігом навчального процесу і науково-дослідної роботи кафедр, наукових установ.

  Науково-педагогічне стажування в технологічному інституті проходило під керівництвом заступника директора, доцента технологічного інституту Арво Леола.

  Паралельно стажування проходило і в інституті сільськогосподарських та екологічних наук під керівництвом доцента кафедри польових та лугових культур Аре Сельдже.

  Всі лабораторії оснащенні сучасним обладнанням для створення мікроклімату, визначення властивостей та хімічного складу рослин та ґрунту. Були представлені останні досягнення в агрономії – вивчення мови рослин.

Останні новини

Всі новини