Остання редакція: 03 грудня 2020

Звіти про студентську наукову конференцію

Звіт роботи секції «Агроінженерія» Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна 23 квітня 2020 р.

Звіт роботи секції «Агроінженерія» Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського НУС 24 квітня 2019 р.

Звіт роботи секції «Процеси, машини та обладнання АПВ» Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215річчю від дня народження О.Д. Нордмана 25 квітня 2018 р.