Залучення роботодавців до аудиторних занять

Компанія «Ельворті», український виробник сучасної техніки для сільського господарства, в межах співпраці з Уманським НУС провела лекцію зі студентами спеціальності «Агроінженерія» (освітніх рівнів магістрбакалавр та молодший бакалавр) на тему «Зернові сівалки».

В ході лекції було розглянуто будову, принципи налаштування та роботи сучасних сівалок для різних технологій вирощування культур. Студенти задавали питання та вели дискусію з фахівцем компанії стосовно можливості використання різних конструкцій сівалок за різних технологій обробітку ґрунту.

Колектив кафедри агроінженерії щиро вдячний компанії «Ельворті» за проведене заняття, яке надало студентам знання щодо виробництва сучасної сільськогосподарської техніки та особливостей її конструкції.

Андрій Войтік, завідувач кафедри агртоінженерії.