Захист дипломних робіт здобувачами спеціальності «Агроінженерія» ОР «Магістр»

6 грудня 2023 року на кафедрі агроінженерії відбувся захист дипломних робіт здобувачами вищої освіти освітнього рівня «Магістр» (заочна форма навчання), спеціальності 208 «Агроінженерія» (група 21м-з-ім).

Заслуховування майбутніх спеціалістів здійснювала комісія у складі п’яти осіб. Голова комісії к.с.-г.н., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Андрій БЕРЕЗОВСЬКИЙ. Члени комісії: к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та декан інженерно-технологічного факультету Олександр ПУШКАк.т.н., доцент та завідувач кафедри агроінженерії Андрій ВОЙТІК; к.т.н., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці  Олег КЕПКО. Секретар комісії доктор філософії, доцент кафедри агроінженерії Михайло ШЕВЧУК.

Серед найкращих студентів, які відзначилися своїми цікавими науковими розробками є:  Володимир БОДНАРнауковий керівник к.т.н., доцент Василь КРАВЧЕНКО, Олександр БУР’ЯНнауковий керівник к.т.н., доцент Іван ЛІСОВИЙ, Назарій ВОВКнауковий керівник к.е.н., доцент Тетяна КУТКОВЕЦЬКА та Анатолій ШУЛЬГАнауковий керівник д.т.н., професор Володимир ДІДУР.

Колектив кафедри агроінженерії щиро вітає здобувачів з успішним закінченням навчання та отримання кваліфікації магістр з агроінженерії. Бажає успіхів та кар’єрного росту в обраній професії.

Тетяна КУТКОВЕЦЬКА, доцент кафедри агроінженерії.