ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 208 «АГРОІНЖЕНЕРІЯ»

З 12.06.2023 по 16.06.2023 року на кафедрі агроінженерії проходив захист дипломних проектів освітнього рівня «Бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальності «Агроінженерія».

Підсумкова атестація студентів за спеціальністю 208 «Агроінженерія» проводилась відповідно до нормативних актів Міністерства освіти і науки України, рішень Вчених рад університету та факультету.

Під час захисту дипломних проектів, студенти в переважній більшості продемонстрували вміння володіти матеріалом з нормативно-технічних документів і наукової літератури, останніх досягнень виробництва та проводити науково-дослідну роботу.

За результатами захисту дипломних проектів випускниками 2023 року інженерно-технологічного факультету, які в повному обсязі виконали відповідний навчальний план та успішно захистили дипломні проекти, Екзаменаційною комісією було прийнято рішення присвоїти кваліфікацію бакалавра зі спеціальності «Агроінженерія» з видачею їм диплома встановленого зразка. Студентам заочної форми навчання всього видати 7 дипломів. Студентам денної форми навчання всього видати 45 дипломів. Серед найкращих наукових досліджень в дипломних проектах слід відзначити таких студентів: Вячеслав ШТОМПІЛЬнауковий керівник декан інженерно-технологічного факультету, к.т.н., доцент Олександр ПУШКА; Назар ДАЦЕНКО та Сергій ФОМСЬКИЙнауковий керівник завідувач кафедри, к.т.н., доцент Андрій ВОЙТІК; Сергій ГОНЧАРУК, Веніамін ПОЛІЩУК та Ярослав СХЕЙБАЛ науковий керівник к.т.н., доцент Василь КРАВЧЕНКО; Юрій ГОНЧАРУК, Богдан ДІДЕНКО, Іван ПОРХУН та Владислав ЩЕРБИНАнауковий керівник к.т.н., доцент Іван ЛІСОВИЙ; Ілля МАЙБОРОДА та Олександр ТИХОМИРОВнауковий керівник доктор філософії, доцент Михайло ШЕВЧУК; Анастасія ГУТЕВИЧнауковий керівник к.т.н., доцент Віталій ШЕВЧУК; Іван КОЛІСНИКнауковий керівник к.е.н., доцент Тетяна КУТКОВЕЦЬКА; Дмитро КАРМАН, Дмитро КОПІЙКА та Артур ПОБЕРЕЖНИЙнауковий керівник д.т.н., професор Володимир ДІДУР; Костянтин ПАЛЯРУШнауковий керівник к.т.н., доцент Євгеній ПЕТРИЧЕНКО.

Науково-педагогічний склад кафедри агроінженерії та інженерно-технологічного факультету щиро вітає студентів-механіків з успішним захистом дипломних проектів і присвоєнням кваліфікації бакалавра зі спеціальності 208 «Агроінженерія» та бажає нових звершень в обраній професії.

Тетяна Кутковецька, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з навчально-методичної роботи, доцент кафедри агроінженерії.