Вітаємо Шевчука Михайла Вікторовича з отриманням диплому доктора філософії!

07 квітня 2020 р. отримав диплом про здобуття ступеня доктора філософії викладач кафедри агроінженерії Уманського НУС Шевчук Михайло Вікторович.

Тема роботи «Обґрунтування процесу попереднього обмолоту зернових культур і параметрів робочого органа жниварки», галузь знань «Механічна інженерія», спеціальність 133 – Галузеве машинобудування. Захист проходив у Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький).

Колектив кафедри агроінженерії щиро вітає свого колегу із успішним захистом дисертації та отриманням диплому доктора філософії.

Шановний Михайле Вікторовичу!

Бажаємо Вам ентузіазму для підкорення нових вершин у Вашому житті, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та успіхів у майбутніх наукових пошуках.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.