Відкрите практичне заняття з дисципліни "Системи точного землеробства"

Завідувач кафедри агроінженерії Андрій ВОЙТІК провів практичне заняття з дисципліни "Системи точного землеробства" для студентів-магістрів другого курсу з використанням онлайн платформи Display and CommandARM™ Simulator від компанії John Deere.

Дана платформа дозволяє виконати симуляцію роботи сільськогосподарського агрегату, провести його налаштування на задані умови, обрати спосіб руху та налаштувати автопілот тощо. Зокрема, на занятті студенти розглядали можливості дисплею CommandCenter™ (4-го покоління) при роботі з сучасним зернозбиральним комбайном серії Х.

Проведене практичне заняття надало грунтовні знання щодо використання новітніх технологій в керуванні сілськогосподарською технікою.

Андрій Войтік, зав. кафедри агроінженерії.