Відкрита лекція з дисципліни «Вступ до фаху»

Для студентів-механіків (11мб-ім та 11-ім групи) інженерно-технологічного факультету Уманського НУС була проведена відкрита лекція з дисципліни «Вступ до фаху». Доповідачем виступав директор ТОВ «ТВЦ Агросс» Волков Сергій Васильович. Тема лекції: «Техніко-технологічні особливості сучасної техніки Claas».

Оглядова лекція проводилася з презентацією останнього модельного ряду тракторів і комбайнів Claas з висвітленням конструктивних особливостей і технологічних налаштувань. Особливу увагу приділено будові та принципам роботи трансмісій, двигуна, засобів автоматизацій тощо. Наголошено на дуже важливих елементах теоретичної і практичної підготовки майбутніх фахівців – агроінженерам.

Колектив кафедри агроінженерії щиро вдячний Сергію Волкову за проведення відкритої лекції для майбутніх інженерів та надання ґрунтовної інформації щодо новинок сільськогосподарської техніки та її особливостей.

Володимир Дідур, доцент кафедри агроінженерії.