Співпраця з роботодавцями зі спеціальності «Агроінженерія»

Підприємство АТ «Ельворті», що займається виробництвом сільськогосподарської техніки, тісно співпрацює з Уманським НУС, а саме в забезпеченні матеріально-технічної бази кафедри агроінженерії та проведенні аудиторних занять зі студентами інженерно-технологічного факультету спеціальності «Агроінженерія».

Працівники «Ельворті» не одноразово проводять лекції для студентів освітніх рівнів «Молодший бакалавр» і «Бакалавр», в ході яких розглядають конструкції та принципи налаштування різних сільськогосподарських машин, починаючи від ґрунтообробних і до посівних машин. Надають грунтовні знання та практичні навички щодо роботи сучасної сільськогосподарської техніки.

Колектив кафедри агроінженерії вдячний підприємству «Ельворті» за проведенні заняття, що надали студентам багато практичних знань щодо виробництва сучасної сільськогосподарської техніки та особливостей її конструкції.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.