Секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі агроінженерії

25 квітня 2024 року на кафедрі агроінженерії Уманського НУС відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, яка приурочена 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського.

Керівником засідання був к.т.н., доцент Василь КРАВЧЕНКО. Під час проходження конференції, студенти проявили свої наукові здібності надзвичайно цікавими доповідями. Виступи студентів супроводжувалися презентаціями, що підтверджує їх ґрунтовну підготовку до даного заходу. В секційному засіданні брали участь студенти різних курсів та різних спеціальностей, як агроінженерії, так і інших.

Найцікавішими були доповіді таких студентів: Максима ВІЛОНОВА (41-ім група) – керівник завідувач кафедрою к.т.н., доцент Андрій ВОЙТІК; Артура ДМІТРІЄВА (41-ім група) – керівник к.т.н., доцент Василь КРАВЧЕНКО; Павла КОВАЛЬЧУКА та Дмитра БОРИСОВА (11-ім група) – керівник к.т.н., доцент Віталій ШЕВЧУК; Павла КАЩУКА (11-ім група) – керівник доктор філософії, доцент Михайло ШЕВЧУК; Олександра СКОП (31-ім група) – керівник к.т.н., доцент Іван ЛІСОВИЙ; Владислава АРШУЛІКА та Олексія КРАСЮКА (11-с група) – керівник к.е.н., доцент Тетяна КУТКОВЕЦЬКА; Олега ПРОКОПЕНКА (21к-ім група) – керівник к.т.н., доцент Юрій КОВАЛЬЧУК та В’ячеслава ШАМАНСЬКОГО (41-ім група) – керівник к.с.-г.н., доцент Анатолій ГОЛОВАТЮК.

Науково-педагогічних склад кафедри вітає всіх студентів, що брали участь у конференції та бажає подальших успіхів у подальших їх наукових досягненнях. Всім бажаємо добра, здоров’я та миру. Разом до перемоги!

Тетяна КУТКОВЕЦЬКА, доцент кафедри агроінженерії.