Проходження навчальної практики студентами спеціальності «Агроінженерія»

На кафедрі агроінженерії проходить практична підготовка студентів спеціальності «Агроінженерія», 21-ім групи. В ході навчальної практики студенти набувають практичних навичок з водіння тракторів. Вивчають особливості їх будови та тягові характеристики. Зокрема студенти мали змогу ознайомитися з будовою трактора, який має двигун внутрішнього згорання та з трактором, що працює на електротязі.

Цікавість у студентів викликав трактор, що працює на електротязі. Доцентом Іваном ЛІСОВИМ було показано характер водіння такого трактору, його будову й роботу електродвигуна, що працює від акамуляторних батарей.

Модернізацію такого трактору проводили на кафедрі агроінженерії під час проведення студентського наукового гуртка. До роботи були залучені і студенти, і викладачі.

При проходженні навчальної практики на кафедрі агроінженерії студенти отримують суттєві знання щодо конструкції та принципу роботи сільськогосподарських машин, їх налагодження та технічного обслуговування.

Тетяна КУТКОВЕЦЬКА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з

навчально-методичної роботи, доцент кафедри агроінженерії.