Продовження роботи наукового гуртка зі спеціальності «Агроінженерія»

У світовій практиці набуває дедалі більшого значення широке впровадження електричних енергетичних засобів. В даному напрямку виконується багато наукових досліджень та розробок. Не залишаються осторонь і наші майбутні фахівці в проведенні наукових досліджень під час відвідування наукового гуртка на кафедрі агроінженерії, де вони активно займаються переобладнанням трактора ХТЗ-1410 на електротягу. В рамках цього проекту було придбано комплект електричного обладнання (електричний двигун потужністю 5 кВт, контролер керування, механізми управління і ін.).

Нещодавно зі студентами 41-ім групи спеціальності "Агроінженерія" було виготовлено конструкцію проставки для приєднання електродвигуна до трансмісії міні-трактора. З однієї сторони у студентів велика цікавість побачити результати їх роботи з вимірами, з іншої – було переживання чи все вірно виміряли і на наскільки якісно мали змогу виготовити конструкцію. Але в результаті студенти все ж таки отримали готовий виріб, який відповідає кресленням і чітко стає на своє місце.

Наразі роботи знову продовжуються: заміри, робочі креслення, обговорення та виготовлення наступних елементів.

Далі буде…

Руслан Оляднічук, доцент кафедри агроінженерії.