Про роботу секції «Агроінженерія» Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова 22 квітня 2021 р.

В роботі секції «Агроінженерія» взяли участь понад 50 учасників серед яких були студенти та викладачі інженерно-технологічного факультету, факультету агрономії, а також студенти та викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Конференція була організована з використанням платформи для відео-конференцій компанії Zoom Video Communications. Можливості даної системи дозволили учасникам конференції супроводжувати свої доповіді презентаційним матеріалом, а також, всім учасникам секції прийняти участь у колективному обговоренні результатів досліджень.

Представлені доповіді відповідали актуальній на сьогодні тематиці: проблеми екологічності виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення енергоефективності технологічних процесів в механізованих технологіях вирощування сільськогосподарських культур, пошук оптимальних конструкцій сучасних машин для АПК, сучасні методи проектування сільськогосподарських машин та забезпечення їх надійності тощо.

Серед доповідей, які викликали велику зацікавленість, були доповіді на тему: «Використання дронів для збирання врожаю плодів» Вдовиченко Д.О. 24-ас, «Ланцюгові конвеєри» Патока В.Л. 21-ім, «Дослідження впливу конструкцій пристроїв барабана жниварки на якість зернового матеріалу» Пахольченко О.В. 11м-ім, «Надійність водія її вплив на безпеку руху» Прокопчук Т.В. 11-а.

Враховуючи підготовленість доповідачів, актуальність тематики та презентабельність доповідей керівництвом секції агроінженерія та колективом кафедри були відзначені кращі доповіді:

студента 11м-ім групи Діденка Романа на тему «Компостування органічних відходів», керівник Оляднічук Руслан Васильович;

студентки 11м-з-ім групи Крат Інни на тему «Обгрунтування процесу попереднього обмолоту жниварки при збиранні зернових культур», керівник; Шевчук Михайло Вікторович;

студентів 11-ім групи Штонь Марії та Сліпенького Андрія на тему «Регенеративне сільське господарство - повернемо життя ґрунту», керівник Войтік Андрій Володимирович;

студента Центральноукраїнського національного технічного університету, Панченка Олега на тему «Основний обробіток ґрунту в умовах ризикованого землеробства», керівник Петренко Дмитро Іванович;

студента 11м-ім групи, Пацалюка Ростислава на тему «Застосування лазерної обробки деталей сільськогосподарської техніки», керівник Ковальчук Юрій Олексійович;

студента 11м-ім групи Танцюри Владислава на тему «Основи механізму енергозбереження АПК», керівник Оляднічук Руслан Васильович;

студента 21к-ім групи, Лисенка Віталія на тему «Тенденції розвитку гідроприводу сільськогосподарської техніки», керівник Кравченко Василь Валерійович;

Дякуємо всім учасникам конференції за активність та бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі.

Василь Кравченко, доцент кафедри агроінженерії.