Підсумкова атестація здобувачів спеціальності «Агроінженерія» ОР «Молодший бакалавр»

26 червня 2023 року на кафедрі агроінженерії відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти освітнього рівня «Молодший бакалавр», спеціальності 208 «Агроінженерія» (група 21мб-ім).

Перед початком підсумкового екзамену студентам були надані роз’яснення щодо проведення екзамену, який відбувався у вигляді тестування. Екзамен проводила комісія у складі п’яти осіб. Голова комісії к.т.н., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Олег КЕПКО. Члени комісії: к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та декан інженерно-технологічного факультету Олександр ПУШКА; к.т.н., доцент та завідувач кафедри агроінженерії Андрій ВОЙТІК; д.т.н., професор кафедри агроінженерії Володимир ДІДУР. Секретар комісії доктор філософії, доцент кафедри агроінженерії Михайло ШЕВЧУК. Серед найкращих студентів, які отримали позитивні оцінки – Артем БАЛКА та Роман СИМОНИК.

Науково-педагогічний склад кафедри агроінженерії вітає здобувачів з успішним закінченням навчання та отримання кваліфікації молодший бакалавр з агроінженерії і бажає успіхів у майбутньому навчанні в обраній професії.

Тетяна КУТКОВЕЦЬКА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з

навчально-методичної роботи, доцент кафедри агроінженерії.