Онлайн-засідання кафедри агроінженерії

21 квітня 2020 року відбулося онлайн засідання кафедри агроінженерії Уманського НУС.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції в режимі онлайн, яка відбудеться 23 квітня 2020 р.
  2. Проведення заліково-екзаменаційної сесії у студентів дистанційно.
  3. Науково-педагогічним працівникам кафедри привести у відповідність до ліцензійних вимог види і результати професійної діяльності.

Організатором Zoom-відео конференції був завідувач кафедри, к.т.н., доцент Андрій Войтік. В ході засідання також розглядалися результати дистанційної роботи викладачів кафедри зі студентами. Зокрема, наголошувалось на активізації навчання студентів за допомогою платформи Moodle, а саме виконання лекцій, практичних завдань, модульних та підсумкових контролів у вигляді тестування для проведення в подальшому заліково-екзаменаційної сесії дистанційно.

Тетяна Кутковецька, к.е.н., доцент кафедри агроінженерії