Навчальна практика у студентів першого курсу спеціальності «Агроінженерія»

Для студентів першокурсників спеціальності 208 «Агроінженерія», інженерно-технологічного факультету новий начальний рік розпочинається з навчальної практики. Як, правило, вона проходить з ознайомлення діючих підприємств в м. Умань, що займаються ремонтом, продажом та обслуговуванням сільськогосподарської техніки.

Виїзд студентів на екскурсію до підприємств м. Умань здійснював керівник практики доцент кафедри агроінженерії Ковальчук Юрій Олексійович. Зокрема студенти побували на таких підприємствах:

ТОВ «ТД "Агроальянс"»

керівник філії Гуцаленко Анатолій Олександрович

ПП «Михальський» (бувша Сільгосптехніка)

керівник Белінський Ігор Георгійович

ФОП «Перникоза Роман Вікторович» (Husqvarna сервіс)

керівник Перникоза Роман Вікторович

СТО та шинний центр «Vianor»

керівник Шарапанюк Микола Іванович

«Автоцентр-АВМ» Renault Умань

care-менеджер та старший адміністратор шоу-рума та СТО Шабатова Тетяна Сергіївна

ТОВ «Ерідон Тех»

директор Уманського представництва Степанюк Володимир Петрович

ТОВ «Техноторг» (техніка)

менеджер Василенко Віктор Анатолійович

ТОВ «Техноторг» (запчастини)

керівник регіонального складу запасних частин Коржовський Ігор Миколайович

ТОВ «НФМ АГРО»

менеджер з продажу запасних частин Прус Ігор Павлович

ТОВ «Дніпротрактор»

керівник філії Неловко Олексій Миколайович

ТОВ «Агро-Союз»

менеджер філії Лень Олександр Іванович

Навчально-виробничий відділ Уманського НУС

завідувач Длугоборський Роман Віталійович

СТО на Міщанці

майстер Осітнянко Вадим Вікторович

Зважаючи на велику кількість відвідуваних підприємств, потрібно зазначити, що забезпечуючи живе спілкування та наочне сприйняття отриманої інформації на базі сільськогосподарських підприємств є неоціненно важливим значенням в подальшому для практичної підготовки студентів і забезпечення підприємств висококваліфікованими інженерами-механіками.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам підприємств за проведення екскурсії для наших майбутніх інженерів та надання цікавої інформації щодо новинок сільськогосподарської техніки та її експлуатації.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.