Остання редакція: 27 листопада 2020

Науково-практичний семінар «Машиновикористання в сільськогосподарських підприємствах»

26 листопада 2020 р. на базі кафедри агроінженерії інженерно-технологічного факультету Уманського НУС відбувся науково-практичний семінар «Машиновикористання в сільськогосподарських підприємствах»

Цьогорічна зустріч в онлайн-форматі зібрала разом 30 учасників – викладачів кафедри агроінженерії, студентів інженерно-технологічного факультету, представників аграрних підприємств СТОВ «Верхнячка АГРО» та СФГ «Надія», представників компаній ТОВ ТД «Агроальянс» та ТОВ «РДО Україна».

Основні питання, які розглядалися на семінарі були присвячені сучасному стану механізації в сільськогосподарських підприємствах та раціональне використання техніки в сільськогосподарських підприємствах.

Колектив кафедри агроінженерії висловлює подяку всім учасникам семінару.

Андрій Войтік, завідувач кафедри агрінженерії.