І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ АГРОІНЖЕНЕРІЇ

Відповідно до наказу «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023-2024 навчальному році», нещодавно на кафедрі агроінженерії Уманського НУС проведено конкурс на кращу студентську наукову роботу.

В конкурсі взяли участь студенти спеціальності 208 «Агроінженерія», освітнього рівня «Магістр». В своїх наукових роботах майбутні науковці висвітлили частину своїх розробок щодо удосконалення сільськогосподарської техніки, що є актуальним в сучасному сільськогосподарському виробництві.

Серед поданих наукових робіт, комісія відзначила найкращі наступні:

1-ше місце – Владислав ЗОЗУЛЯ, 21м-ім група.

Тема: «Розробка секцій просапного культиватора для підживлення рослин та знищення бур’янів у міжряддях».

Керівник: к.т.н., доцент, завідувач кафедри Андрій ВОЙТІК.

2-ге місце – Дем’ян КВІТКО, 22м-ім група.

Тема: «Дослідження розташування робочих органів глибокорозпушувача з пошаровим обробітком ґрунту».

Керівник: к.е.н., доцент Тетяна КУТКОВЕЦЬКА.

3-тє місце – Євгеній КОРЕНЮК, 22м-ім група.

Тема: «Дослідження руху секцій робочих органів посівних машин з метою рекуперації енергії».

Керівник: к.т.н., доцент Василь КРАВЧЕНКО.

Проведення таких конкурсів є надзвичайно важливо, тому що студенти мають змогу реалізувати свої здібності не тільки у вивченні навчальних професійних дисциплін, а й в науковій сфері.

Науково-педагогічний колектив кафедри агроінженерії вітає переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажає подальших звершень в їх науковій діяльності.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.