Фахова лекція з дисципліни "Сільськогосподарські машини"

Нещодавно представники компанії «Ельворті» в рамках дисципліни «Сільськогосподарські машини» провели блок навчальних лекцій для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» освітнього рівня «молодший бакалавр»«бакалавр» та «магістр».

Під час занять студенти вивчили сучасні зразки вітчизняних ґрунтообробних та посівних машин. На лекціях розглянули будову, роботу та налаштування техніки, підбір машин відповідно до наявних в реальних господарствах умов (кейси), а також, здобувачі отримали відповіді на свої запитання та мали змогу обговорити здобуту інформацію.

Проведення такого формату лекцій є надзвичайно актуальним для студентів, так як студенти набувають практичні знання щодо налаштування сучасних сільськогосподарських машин та їх конструкцій.

Андрій Войтік, завідувач кафедрою агроінженерії