Вітання із захистом дипломних робіт студентів спеціальності 208 «Агроінженерія»

3 11 по 15 грудня 2023 року на кафедрі агроінженерії проходив захист дипломних робіт здобувачами вищої освіти освітнього рівня «Магістр» (денна форма навчання), спеціальності 208 «Агроінженерія» (групи 21м-ім та 22м-ім).

Підсумкова атестація студентів за спеціальністю 208 «Агроінженерія» проводилась відповідно до нормативних актів Міністерства освіти і науки України, рішень Вчених рад університету та факультету.

Заслуховування майбутніх спеціалістів здійснювала комісія у складі п’яти осіб. Голова комісії к.с.-г.н., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Андрій БЕРЕЗОВСЬКИЙ. Члени комісії: к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та декан інженерно-технологічного факультету Олександр ПУШКАк.т.н., доцент та завідувач кафедри агроінженерії Андрій ВОЙТІКк.т.н., доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці  Олег КЕПКО. Секретар комісії доктор філософії, доцент кафедри агроінженерії Михайло ШЕВЧУК.

Серед найкращих студентів, які відзначилися своїми цікавими науковими розробками є:  Олександр ВЕРТЕЛЕЦЬКИЙ, Клим ЗАДВЕРНЮК, Владислав ЗОЗУЛЯ, Ярослав ІЩЕНКО, Микола СТУЛЬКІВСЬКИЙ, Віталій ЧІСТОВ, Вадим АНДРУЩЕНКО, Євгеній КОРЕНЮК, Василь ЛІСОВИЙ, Максим ФРАНЧУК, Валентин МИРГОРОДСЬКИЙ та Дмитро ШУЛЬГА

Колектив кафедри агроінженерії щиро вітає здобувачів з успішним закінченням навчання та отриманням кваліфікації магістр з агроінженерії. Бажає успіхів та кар’єрного росту в обраній професії.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.